Pályázat óvodai dajka állásra Nyomtatás
2019. január 09. szerda, 15:52 Állásajánlatok

A Veszprémi Vadvirág Körzeti Óvoda pályázatot hirdet óvodai dajka munkakör betöltésére 1 fő részére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Veszprémi Vadvirág Körzeti Óvoda
8200 Veszprém, Avar u. 7/A

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: a gyermekekkel kapcsolatos pedagógiai munkát segítő feladatok, gondozási tevékenységek, konyhai és takarítási feladatok ellátása.

Illetmény és juttatások: az illetmény megállapítása és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992.évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadóak.

Jelentkezési feltételek:

- szakmunkásképző
- magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség,
- egészségügyi alkalmasság.

Egyéb feltétel:

A pályázó e-mail címének, telefonszámának megadása szükséges.

Előny: Középfokú végzettség, gimnázium, dajkai végzettség.

Az elbírálásánál elvárás: dajkai tapasztalatok

Előnyt jelent: óvodai dajkai tapasztalatok, gyermekek közt szerzett gondozási, nevelést segítő tapasztalatok, 1-3 év szakmai gyakorlat

Elvárt kompetenciák:

alapos munkavégzés, alkalmazkodó képesség

Előny: kiváló szintű kézügyesség, szép, tiszta beszéd, tolerancia, tapintat, gyermekszeretet.

A jelentkezés részeként benyújtandó iratok igazolások:

- fényképes szakmai önéletrajz
- motivációs levél
- szakképzettséget igazoló okirat másolatai
- adatvédelmi nyilatkozat
- pozitív elbírálás esetén három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.

A munkakör betölthető: 2019.03.18-tól

A pályázat benyújtásának határideje: 2019.02.08.

A pályázat benyújtásának módja:

- postai úton, a Veszprémi Vadvirág Körzeti Óvoda, Veszprém, Avar u. 7/A címre,

A jelentkezésen (borítékon) feltüntetve: 10/I/3/2019 óvodai dajka

Az elbírálás módja és rendje:

A beküldött dokumentumok megtekintése után az esélyes jelentkezők behívása személyes ismerkedés céljából. A döntést követően minden jelentkezőt írásban (e-mailben) értesítünk, ezért az e-mail cím feltüntetése szükséges!

A pályázat elbírálásának határideje: 2019.02.12.