Pályázat óvodapedagógus munkakörre Nyomtatás
2018. szeptember 21. péntek, 13:40 Állásajánlatok

A Veszprémi Vadvirág Körzeti Óvoda óvodapedagógus munkakörök betöltésére meghirdetett álláspályázatát meghosszabbítja.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: Határozott (1 fő) és határozatlan idejű (2 fő) közalkalmazotti jogviszony.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Veszprémi Vadvirág Körzeti Óvoda 8200 Veszprém, Avar u. 7/A

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: 3-7 éves gyermekek óvodai nevelése, önálló, felelősségteljes munkavégzés az oktató-nevelő munka tartalmát és szervezeti kereteit meghatározó alapdokumentumok, a Pedagógiai program, az óvoda munkaterve és az óvodavezető útmutatása alapján, az óvoda szokás- és szabályrendszerének megfelelően. Differenciált bánásmód alkalmazása, kiemelt figyelmet, különleges bánásmódot igénylő gyermekek fejlődésének elősegítése, együttműködés a családokkal, gyermekvédelmi feladatok ellátása.

Illetmény és juttatások: az illetmény megállapítása és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992.évi XXXIII. törvény, és a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény (Nkt.) rendelkezései az irányadók.

Jelentkezési feltételek:

- Főiskolai óvodapedagógus végzettség,

- Óvodapedagógusi szakmai gyakorlat - 1 év alatti szakmai gyakorlattal rendelkező, pályakezdő kollégát is szívesen fogadunk

- Gyakorlott szintű MS Windows NT/2000/XP alkalmazás

- Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség,

- Egészségügyi alkalmasság.

Egyéb feltétel:

A pályázó e-mal címének, telefonszámának megadása szükséges.

Elvárt kompetenciák:

- Kiváló szintű szakmai, módszertani érdeklődés, empátia, gyermekszeretet.

- Jó kézügyesség, kreativitás, együttműködő képesség

- kommunikációs képesség.

Az elbírálásánál előnyt jelent:

- Főiskolai óvodapedagógusi végzettség szakvizsgával

- Gyakorlati tapasztalat a kompetencia alapú óvodai programcsomag alkalmazásában

- 3-7 éves SNI gyermekek integrált óvodai nevelésben való gyakorlat, legalább 1-3 év szakmai tapasztalat.

Előnyt jelentő kompetenciák:

- Kitűnő alkalmazkodó képesség, a nevelőközösségben való együttműködő képesség, rugalmasság

- Differenciált bánásmód gyakorlati alkalmazása,

- Inkluzív pedagógiai szemlélet, magatartás, kommunikáció.

Jelentkezéskor benyújtandó iratok, igazolások:

- fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél

- iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok

- adatvédelmi nyilatkozat

- három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány

A munkakör betölthető: A jelentkezés elbírálását követően, AZONNAL

A jelentkezés benyújtásának módja:

A jelentkezésen (borítékon) feltüntetve: óvodapedagógus 2018.

Az elbírálás módja és rendje:

A beküldött dokumentumok megtekintése után az esélyes jelentkezők behívása személyes ismerkedés céljából.

A döntést követően minden jelentkezőt írásban (e-mailben) értesítünk, ezért az e-mail cím feltüntetése szükséges!

Pályakezdő, gyakornok kollégát is szívesen fogadunk!