Pályázat óvodapedagógus munkakörre Nyomtatás
2018. augusztus 29. szerda, 08:16 Állásajánlatok

A Veszprémi Vadvirág Körzeti Óvoda óvodapedagógus munkakör betöltésére meghirdetett álláspályázatát meghosszabbítja.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozott idejű közalkalmazotti jogviszony.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.

A munkavégzés helye: Veszprémi Vadvirág Körzeti Óvoda „Csillagvár” Waldorf Tagóvodája, 8200 Veszprém, Szent István u. 12.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: 3-7 éves gyermekek Waldorf pedagógia szerint történő nevelése a Pedagógiai Programban megfogalmazottak szerint. Önálló, felelősségteljes munkavégzés, az óvoda szokás- és szabályrendszerének megfelelően, a szervezeti keretek dokumentumok figyelembe vételével.

Szívesen fogadunk pályakezdő, friss diplomás óvodapedagógust, aki érdeklődik a Waldorf pedagógia iránt!

Illetmény és juttatások: az illetmény megállapítása és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992.évi XXXIII. törvény és a nemzeti köznevelésről szóló törvény (Nkt) rendelkezései az irányadó

Pályázati feltételek:

  • főiskolai óvodapedagógus végzettség,
  • gyakorlott szintű MS Windows NT/2000/XP alkalmazás
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség,
  • egészségügyi alkalmasság.

Egyéb feltétel:

A pályázó e-mal címének, telefonszámának megadása szükséges

Elvárt kompetenciák:

  • differenciált bánásmód gyakorlati alkalmazása
  • kitűnő kommunikációs képesség, együttműködő képesség, empátia, gyermekszeretet, tolerancia, lelkiismeretesség
  • előny: 1-3- év óvodai gyakorlat, Waldorf módszertani érdeklődés, esetleg waldorf óvodai tapasztalat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok igazolások:

  • fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél
  • iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok
  • adatvédelmi nyilatkozat
  • három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.

A munkakör betölthetőségének időpontja: A pályázat elbírálását követően azonnal.

A pályázat benyújtásának módja:

A pályázaton (borítékon, e-mailen) feltüntetve: óvodapedagógus 2018.

A pályázat elbírálásának módja és rendje:

A beküldött dokumentumok megtekintése után az esélyes jelentkezők behívása személyes ismerkedés céljából. A döntést követően minden jelentkezőt írásban (e-mailben) értesítünk, ezért az e-mail cím feltüntetése szükséges!

Pályakezdő, gyakornok kollégát is szívesen fogadunk!